ПРО НАС

RoOl society – перша в Україні дизайн студія принципово нового формату. Ми об’єднали талановиті команди веб-розробників, маркетологів, графічних і 3D дизайнерів. Створили спільноту однодумців, які сприймають замовника як частину нашої згуртованої команди. Ми пропонуємо комфортні умови співробітництва та надаємо необхідні послуги в одній компанії, без виснажливих пошуків виконавців.


 • Непомітно віртуальна реальність стала частиною життя та бізнесу. Успішні інтернет-проекти визначають динаміку росту, залучають клієнтів і продають продукт.

  Як часто запуск сайтів затримується через те, що запрошували декілька підрядників? З нами така ситуація виключається. Ми діємо як єдиний механізм і візуалізуємо вашу реальність. Робимо створення сайту доступним і зручним.

  Наша команда виконує комплексні проекти й окремі роботи. Ми знайшли формулу доповненої реальності та створили унікальну пропозицію в стилі 4D:

  • Дизайн – графічний, веб-розробка, мобільний.
      Надаємо класичні послуги від створення логотипу та бренд-буку до повноцінного віртуального представництва компанії.
  • Маркетинг – брендинг, просування, інтернет-маркетинг.
      Ваш продукт у надійних руках, як і сайт – просування забезпечується у відповідності до актуальних тенденцій і вимог пошукових систем.
  • 3D – моделювання, цифрова скульптура, текстури, рендеринг.
      Деталізована та вивірена віртуальна реальність без зайвого – опрацьовуємо кожний елемент і бездоганно виконуємо проекти високої складності.
  • Архітектура – екстер’єр, інтер’єр, предмети.
      Продумуємо та створюємо дизайн інтер’єру від скандинавського стилю до лофт – кінцевий результат повністю відповідає віртуальному ремонту квартир. Візуалізуємо архітектурні проекти та фотореалістичні рендери.
 • В RoOl society за кожним напрямком діяльності стоїть команда різнопланових спеціалістів, які знаходяться в тісній взаємодії. Багато процесів відбуваються паралельно.

  Поки розробники верстали корпоративний сайт, наш партнер – студія креативу BeePR – готувала контент із урахуванням вимог з SEO просування. Додатково колеги розробили текстові атрибути бренду та позиціювання RoOl society.

  Без зволікань запустили сайт – оптимізація проводилася одночасно з версткою та наповненням. Кожний причетний до інтернет-представництва RoOl society отримав задоволення від командної роботи.

  Вітаємо креативні ідеї, формуємо простір для творчості та створення унікальних продуктів. Дизайн студія відкрита для партнерства та цікавого співробітництва.

CONTACTS

RoOl society

Kyiv, Ukraine.        

society.rool@gmail.com

+38 (099) 00 27 5 27
+38 (067) 145 50 05FOLLOW US:

Partners