ARCHITECT

 • Ми виконуємо повний комплекс послуг з розробки та візуалізації дизайну екстер’єру будівель. В RoOl society перетворюємо необлаштовану ділянку на будинок мрії з доглянутою територією, а занедбаний пустир – на комфортний житловий комплекс.

  Готуємо 3D візуалізацію об’єктів у потрібних форматах – денної та нічної панорами, у різні пори року, відео обльоту камерою. Інвестори отримують повну уяву про дизайн фасадів будинків і реальне місце розташування.

  Візуалізуємо готові імпортовані сцени з програм ARCHICAD, REVIT, 3DsMax, що гарантує відповідність архітектурного проекту та дотримання пропорцій. Дизайн екстер’єру та розташування елементів на місцевості комплектуються сценою в 3D, оформлюються високоякісними фотореалістичними об’ємними зображеннями.

  Ми сприяємо успішному просуванню об’єктів нерухомості. 3D візуалізація житлового комплексу демонструє переваги красивих та облаштованих будинків, створених для щасливого життя. Віртуальна реальність наближує першу зустріч із будинком мрії.

 • Ми пропонуємо більше, ніж новий інтер’єр. Життя в красивому будинку, де всі речі на своїх місцях. Цінуємо кожний квадратний метр простору, розсуваємо стіни та піднімаємо стелі. З фото інтер’єру переносим до реальності об’єм і повітря.

  Готовий проект RoOl society включає фотореалістичну візуалізацію оздоблення з підібраними матеріалами та меблюванням. Ми обставляємо інтер’єр квартири естетичними та функціональними предметами, піклуємося про зручність. Додаємо акценти, які відображають характер і уподобання хазяїв.

  Дизайн інтер’єру за бажанням замовника доповнюють деталізовані візуалізації, огляд у форматі 360°, креслення з розташуванням меблів і реальними розмірами. Також додаються плани стелі, освітлення, розташування розеток і вимикачів. Розгортки стін із зазначенням матеріалів полегшують і прискорюють оздоблення.

  В інтер’єрі будинку створюємо комфортне середовище для роботи та відпочинку з урахуванням інтересів дорослих і дітей. RoOl society – знаходимо вашу формулу затишку та розкладаємо побут по поличках.

 • Ми працюємо з дизайном предметів будь-якого призначення. З задоволенням виконуємо візуалізацію унікальних ідей та передаємо особливості майбутнього ексклюзиву. Особливу увагу приділяємо деталям, які роблять річ неповторною.

  З високою достовірністю відтворюємо предмети дизайну інтер’єра. Реалістична візуалізація від RoOl society допомагає відчути стиль і розставити акценти. Зображення призначаються для використання в поліграфії та зовнішній рекламі, просування в інтернеті, доповненій реальності.

  Також візуалізуємо промисловий дизайн виробів на етапі підготовки до серійного виробництва. Робимо огляди в форматі 360° для всебічного вивчення предмету.

  Роботи на вибір замовника надаємо в різних форматах із високою якістю розширення, готуємо 3D моделі з текстурами, монтуємо відеоролики.

  Створення унікальних речей – захоплюючий творчий процес. Ми допомагаємо вашій ідеї стати успішною реальністю та додати світу естетики, зручності, прогресу.


CONTACTS

RoOl society

Kyiv, Ukraine.        

society.rool@gmail.com

+38 (099) 00 27 5 27
+38 (067) 145 50 05FOLLOW US:

Partners