DESIGN

 • Ми працюємо з графікою будь-якого рівня складності та перетворюємо сухі технічні завдання на продукти, що запам’ятовуються. Титульна послуга RoOl society – розробка логотипу та візуалізація фірмового стилю. Успішний бренд починається зі стильних і унікальних графічних символів.

  Наші дизайнери працюють із проектами різних спрямувань і масштабу. Надаємо послуги з дизайну упаковки для товарів серійного виробництва й ексклюзивних подарунків або унікальних виробів. До простого дизайну візитки додаємо елемент, що підкреслює переваги бренду, досягнення замовника.

  Справжній простір для творчості – дизайн поліграфії, від невеликих флаєрів до корпоративних буклетів і постерів. Ми об’єднуємо високий професіоналізм і творчій погляд. Так народжується графіка RoOl society, яка приваблює та допомагає продавати.

 • Ми розробляємо сучасні та функціональні інтернет-представництва. Сформували авторський стиль RoOl society в дизайні сайтів – динамічний та лаконічний. Нічого не відволікає користувача від головного – знайомства з компанією або покупок в інтернет-магазині.

  В нашій команді досвідчені спеціалісти з розробки сайтів різного формату. Ми виконуємо масштабні проекти та робимо лаконічні сайти візитівки. До дрібниць продумуємо концепцію і дизайн ресурсів.

  Якісний сайт, що продає, оптимізує рекламний бюджет і стає віртуальним офісом компанії. Ми враховуємо специфіку бізнесу, призначення корпоративного сайту та пропонуємо оптимальні рішення.

  В розробці використовуємо передові технології та системи безпеки. Тестуємо та запускаємо проекти в стислі терміни. Забезпечуємо грамотне просування та поточне обслуговування.

  Новий сайт – це дитина, яку ми відпускаємо у великий світ, але продовжуємо любити та дбати. Ваш ресурс у надійних руках професіоналів RoOl society.

 • Ми пропонуємо більше, ніж дизайн мобільних додатків – плануємо кожну деталь інтерфейсу та функціональне меню. Дбаємо про зручність користувачів, які обирають швидкість і компактність замість класичних десктопних браузерів і безлічі кнопок.

  Відслідковуємо актуальні тенденції та беремо до уваги новації в розробці. Вдосконалюємо інтерфейс і навігацію, підвищуємо загальний комфорт використання мобільних додатків.

  Обираємо зрозумілі читабельні шрифти, доречні фонові зображення, дружні користувачеві кольорові схеми. Знаходимо баланс між технічними вимогами та швидкістю роботи.

  Створення мобільних додатків від RoOl society виконуємо в тісному контакті з замовником. Добиваємось високої функціональності та справжньої мобільності.


дизайн сайтів від дизайн студії rool society (рул)
CONTACTS

RoOl society

Kyiv, Ukraine.        

society.rool@gmail.com

+38 (099) 00 27 5 27
+38 (067) 145 50 05FOLLOW US:

Partners