MARKETING

 • Ми давно розпустили вузлики всесвітньої павутини та з легкістю розв’язуємо задачки digital маркетингу. Постійно слідкуємо за актуальними трендами в SEO-оптимізації та підтримуємо дружні стосунки з пошуковими системами.

  Проводимо повний SEO аудит сайту та розробляємо стратегію виводу ресурсів на топові позиції. Вміло об’єднуємо органічне просування з комерційними продуктами. Ефективно працюємо з контекстною рекламою в Google, використовуємо всі можливості сервісу Google Ads.

  Активно налагоджуємо стосунки зі споживачами в соціальних мережах. Вивчаємо передові технології SMM. Шляхом грамотного таргетингу розподіляємо маркетинговий бюджет, досягаємо найбільшої ефективності рекламної кампанії. Змінюємось разом із цифровим світом і проводимо успішні кампанії.

  Ми забезпечуємо якісну рекламу в інтернеті та обираємо дієві методи просування. З RoOl society маркетинговий план втілюється в реальний фінансовий результат.

 • Коли ми створювали RoOl society, точно знали, як починати. Візуальний брендинг – втілення суті та філософії бізнесу, відображення цінностей і демонстрація професіоналізму.

  Ми вкладаємо у створення бренду більше, ніж стандартну розробку логотипу. Формуємо пакет актуальних послуг від неймінгу до розробки бренд буку.

  Цільова аудиторія бачить сучасну компанію з цінностями й оригінальним фірмовим стилем. Цілісний образ викликає довіру і сприяє успіху на ринку, досягненню стратегічних цілей.

  Ми спираємося на глибокі знання, значний досвід і творчий підхід. Працюємо з натхненням і налаштуванням на результат. З нами починають життя стартапи та виходять на новий етап визнані компанії. RoOl society – створюємо сильний і стильний бренд.

 • Ми прокладаємо доріжку до серця та гаманця ваших клієнтів. Довіряйте RoOl society організацію рекламної кампанії та отримуйте гарантований результат – підвищення знання бренду та попиту на товари або послуги.

  Все починається з проведення маркетингових досліджень і визначення чітких цілей разом із замовником. Ми обираємо оптимальні інструменти для просування інтернет-магазину або корпоративного сайту, раціонально розподіляємо ресурси та бюджет.

  Проводимо ефективні PR-кампанії, спрямовані на формування іміджу та створення спільноти лояльних користувачів. Поєднуємо непряме просування в соціальних мережах з зовнішньою рекламою, представленням на інших традиційних носіях.

  Ми з задоволенням звертаємось до користувача. Надаємо якісні BTL-послуги та розповсюджуємо рекламні матеріали. Чітко виконуємо план заходів і ретельно розробляємо промо-акції. Покладайтесь професіоналам RoOl society – ми робимо бізнес успішним і процвітаючим.

 

CONTACTS

RoOl society

Kyiv, Ukraine.        

society.rool@gmail.com

+38 (099) 00 27 5 27
+38 (067) 145 50 05FOLLOW US:

Partners